گروه مهندسی وب سایت

سامانه پیامکی

سامانه پیامک

ارسال SMS بصورت انفرادی و گروهی ارسال SMSهای تبلیغاتی ارسال SMS باشماره اختصاصی شما امکان ارسال SMS های طولانی (Long SMS) سرعت بسیار بالادر ارسال و دریافت SMS دریافت پیام های کوتاه در وب سایت شما

کلاس طراحی وب سایت

کلاس وب

برگزاری کلاس
PHP , Joomla , SQL , My SQL , SQL Server ,HTML5 , CSS3 , Ajax , JQuery ,JavaScript , OOP , OOD بصورت عمومی و خصوصی

بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو

بهینه سازی

برای بدست آوردن بازار فروش ایده آل در اینترنت، بهینه سازی وب سایت امری ضروریست. بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو یک اصل مهم برای رسیدن به یک وب سایت کار آمد است که درآمد بالا از طریق فروش اینترنتی را تضمین می کند.

گروه مهندسی وب سایت

طراحی سایت

طراحی سایت و طراحی وب سایت خود را به متخصصان ما واگذار کنید.متخصصان ما با داشتن دانش و تجربه بالا در خصوص جدیدترین سیستم ها و استاندار های روز دنیا شما را در امر طراحی سایت ( طراحی وب سایت )همیاری خواهند نمود.

وب سایت های داینامیک

با توجه به گستردگی وب سایت ها و بازدید فراوان بازدیدکنندگان از وب سایت ها ، به روز بودن وب سایت ها و خدمات و محصولات شرکت ها و ارائه خدماتی خاص جهت جذب کاربران و یا راحتی کار شرکت و یا مشتریان و درگیر کردن آنها با وب سایت ها جهت ارائه خدمات بهتر یکی از اهداف صاحبان وب سایت ها می باشد از اینرو طراحی وب سایت ها بصورت داینامیک جهت به روز رسانی و مدیریت اطلاعات وب سایت توسط کارفرما بسیار مورد توجه صاحبان وب سایت قرار گرفته است.
در وب سایت های داینامیک امکان در اختیار قراردادن پنل مدیریتی جهت به روز رسانی سایت ، گسترش وب سایت ، و ارائه خدمات جهت جذب بازدیدکننده به سایت امکان پذیر می باشد. با آموزشی که به صاحبان وب سایت ها داده می شود و پنل مدیریتی که در اختیار آنها قرار داده می شود امکان مدیریت اطلاعات وب سایت و ارتباط دو طرفه به بازدیدکنندگان وب سایت بوجود آمده و جهت به روز نگهداشتن و تغییر در اطلاعات سایت هیچ وابستگی به پیمانکار وب سایت نمی باشد. گروه دانشجویی با استفاده از امکانات خود سیستم مدیریت محتوای سایت را آماده و مدیریت وب سایت در اختیار کارفرما قرار داشته و به روز نگهداشتن سایت به راحتی قابل انجام است..

پرداخت هزینه ها

لطفا محصول مورد نظر خود را از ليست انتخاب نماييد

مبلغ: (ريال)

پیشرفت پروژه

Reza Shahbazi

Protected by RsFirewall