گروه مهندسی وب سایت

سامانه پیامکی

سامانه پیامک

ارسال SMS بصورت انفرادی و گروهی ارسال SMSهای تبلیغاتی ارسال SMS باشماره اختصاصی شما امکان ارسال SMS های طولانی (Long SMS) سرعت بسیار بالادر ارسال و دریافت SMS دریافت پیام های کوتاه در وب سایت شما

بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو

بهینه سازی

برای بدست آوردن بازار فروش ایده آل در اینترنت، بهینه سازی وب سایت امری ضروریست. بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو یک اصل مهم برای رسیدن به یک وب سایت کار آمد است که درآمد بالا از طریق فروش اینترنتی را تضمین می کند.

کلاس طراحی وب سایت

کلاس وب

برگزاری کلاس
PHP , Joomla , SQL , My SQL , SQL Server ,HTML5 , CSS3 , Ajax , JQuery ,JavaScript , OOP , OOD بصورت عمومی و خصوصی

گروه مهندسی وب سایت

طراحی سایت

طراحی سایت و طراحی وب سایت خود را به متخصصان ما واگذار کنید.متخصصان ما با داشتن دانش و تجربه بالا در خصوص جدیدترین سیستم ها و استاندار های روز دنیا شما را در امر طراحی سایت ( طراحی وب سایت )همیاری خواهند نمود.

Google Tag Manger

مدیریت Tag گوگل (Google Tag Manager) به شما امکان افزودن و بروز رسانی برچسب های وبسایت تان (شامل آنالیز (Analytics)، پیگیری تغییرات (Conversion Tracking)، بازاریابی مجدد (Remarketing) و غیره) را به طور آسان و رایگان و بدون نیاز به متخصصین IT می دهد . یکی از مفیدترین امکانات، توانایی افزودن تگ های جدید به سایت با استفاده از یک نمونه تگ بجای کپی کردن کد آن است. با تعبیه چندین نمونه تگ، کار برچسب زنی بسیار آسان تر صورت می گیرد. تنها کافی ست برخی جزئیات ضروری را به الگوها بیفزایید و سپس مدیریت Tag گوگل به طور اتوماتیک کد صحیح را ایجاد خواهد کرد.

حال که از امکانات مهم و حیاتی Google Analytics برای بهینه سازی (سئو) و بازاریابی اینترنتی (اینترنت مارکتینگ) مطلع شدید، می توانید از قدرت عظیم گوگل در این زمینه به نفع خود بهره ببرید.

پس از خواندن این مقاله، خواندن مقالات دیگر بازاریابی اینترنتی (اینترنت مارکتینگ) و بهینه سازی وب سایت (سئو) نیز به شما توصیه می گردد.

هرکدام از محصولات گوگل به منظور بهینه سازی وب سایت (سئو)، بازاریابی اینترنتی (اینترنت مارکتینگ)، بهبود رتبه در گوگل و تبلیغات در گوگل ارائه شده اند؛ اگر در استفاده از هرکدام نیاز به راهنمایی دارید، با کارشناسان در تماس باشید.

منبع : http://www.namadmarketing.com

 

پرداخت هزینه ها

لطفا محصول مورد نظر خود را از ليست انتخاب نماييد

مبلغ: (ريال)

پیشرفت پروژه

Reza Shahbazi

Protected by RsFirewall