گروه مهندسی وب سایت

گروه مهندسی وب سایت

طراحی سایت

طراحی سایت و طراحی وب سایت خود را به متخصصان ما واگذار کنید.متخصصان ما با داشتن دانش و تجربه بالا در خصوص جدیدترین سیستم ها و استاندار های روز دنیا شما را در امر طراحی سایت ( طراحی وب سایت )همیاری خواهند نمود.

سامانه پیامکی

سامانه پیامک

ارسال SMS بصورت انفرادی و گروهی ارسال SMSهای تبلیغاتی ارسال SMS باشماره اختصاصی شما امکان ارسال SMS های طولانی (Long SMS) سرعت بسیار بالادر ارسال و دریافت SMS دریافت پیام های کوتاه در وب سایت شما

کلاس طراحی وب سایت

کلاس وب

برگزاری کلاس
PHP , Joomla , SQL , My SQL , SQL Server ,HTML5 , CSS3 , Ajax , JQuery ,JavaScript , OOP , OOD بصورت عمومی و خصوصی

بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو

بهینه سازی

برای بدست آوردن بازار فروش ایده آل در اینترنت، بهینه سازی وب سایت امری ضروریست. بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو یک اصل مهم برای رسیدن به یک وب سایت کار آمد است که درآمد بالا از طریق فروش اینترنتی را تضمین می کند.

سایت فروشگاه اینترنتی

سایت فروشگاه اینترنتی و یا فروشگاه های online محصولات با توجه به برطرف شدن مشکل پرداخت اینترنتی ، فروش اینترنتی محصول و فروش آنلاین آنها مورد استقبال بسیار چشمگیر وارد کننده گان محصولات و تولید کنندگان شده است. فروش اینترنتی محصول یا پکیچ فروشگاه اینترنتی محصولات ایده پویا قابلیت تعریف کردن محصول در گروه های مختلف ، مدیریت محصول ، سبد خرید ، مشاهده فاکتور ، پرداخت اینترنتی محصول و گزارشات مالی مدیریتی را داراست.
در فروشگاه های اینترنتی علاوه بر کارکردن راحت و خرید مطمئن برای کاربر و صاحب فروشگاه یکی از مهمترین نکات توجه به بحث بهینه سازی وب سایت می باشد که  سایت در رتبه های بالای موتورهای جستجو  قرار گیرد که  کاربران بتوانند سایت را در موتورهای جستجو  به راحتی جستجو و مشاهده نمایند.اگر فروشگاه اینترنتی راه اندازی گردید ولیکن بازدیدکننده مرتبط و هدفمندی نداشته باشد فروشی نیز در بر نخواهد داشت. در واقع بهینه سازی سایت و افزایش ترافیک در فروشگاه های اینترنتی یکی از مهمترین نکات قابل تعمل می باشد

پرداخت هزینه ها

لطفا محصول مورد نظر خود را از ليست انتخاب نماييد

مبلغ: (ريال)

پیشرفت پروژه

Reza Shahbazi

Protected by RsFirewall